Mondi Çocuk Odaları ve Fiyatları

Çocuk odaları incelememizde bugün Türkiye’nin en iyi markalarından biri daha olan Mondi firmasinın modellerini inceleyeceğiz. Çocuk odaları çocuklarımızın yaşlarına göre daha cıvıl cıvıl olmasını isteriz. Bunun için Mondi bu yıl hazırlamış olduğu modellerde bu özelliğe dikkat ederek güzel tasarımlar sunmuş.

Özellikle genç odalarının da dizaynı oldukça iyi olan ve çocuklarımızın isteklerine göre ayarlaya bileceğimiz bir çok etkenin olduğunu görebilirsiniz. Bu tasarımları incelediğimiz zamanda dikkatimizi çeken bir diğer noktalardan biri dolabın çoğunun aynalı olmasıdır. Eski çocuk odası takımlarında genelde dolapta ayna bulmak zor olurken şuan üretilen tüm modellerde aynanın yer aldığını görüyoruz.

Bir diğer güzel özellik ise bilgisayar masasının üzerinde olan farklı şekillerde ki raflar bir diğer dikkat çekici noktadır. Farklı farklı ve o tasarıma uygun olarak hazırlanmış raflarda odaya güzel bir katıyor. Raf konusunda bir dikkatimizi çeken nokta Mondi’nin bu yıl için özel hazırlamış olduğu duvara asılabilen raflar, aşağıda resimlerinde de görebileceğiniz duvara asılabilen bu raflar yine aynı şekilde odanın havasını değiştirmektedir.

Peki bu Mondi çocuk odası takımlarının fiyatları nedir ? Mondi çocuk odası takımlarının fiyatları 800 TL’den başlayarak 2400 Tl’ye kadar gidebilmektedir. Tabi bu fiyatta sizin isteklerinizde büyük rol oynayacaktır. Yani örnek vermek gerekirse bilgisayar masası alıp ama şifonyer almamak gibi, seçeceğiniz isteklerinize göre fiyat artadabilmekte azaladabilmektedir. Şimdiden çocuk odası alacaklara hayırlı olsun diyoruz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
Mondi Çocuk Odaları ve Fiyatları, 2.0 out of 5 based on 1 rating

Etiketler:

Bu Galeriyi Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz